Street
Wpisz szukane hasło do wyszukiwarki poniżej:

Informacje:

  • Stron: 3719
  • Kategorii: 18
  • Stron oczekujących: 2
  • Gości online: 29

O nas:

Oferujemy Państwu możliwość dodania swojej strony do naszego katalogu SEO. Promuj swoją witrynę z nami i dodaj ją już dziś do naszego katalogu! Gwarantujemy że się nie zawiedziesz.

Angielski Online

Reklama Google

Budowa nieruchomości biurowych

Budowa nieruchomości biurowych MIX GROUP to grupa firm, które wykonują usługi na rynku nieruchomości. Ma wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w prowadzeniu inwestycji jak i w kompleksowej obsłudze nieruchomości biurowych. Świadczy swoje usługi uwzględniając indywidualne preferencje Klienta i wykonując inwestycje o atrakcyjnej architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie wykorzystane rozwiązania dają możliwość na prostą w realizacji aranżację i przystosowanie do szczególnych, często branżowych wymagań. W procesie inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych stosowane są postępowe techniki i utrzymane najwyższe wzorce dotyczące ekologii i bezpieczeństwa, stąd wysoka jakość oferowanych usług.
MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B ulokowane w atrakcyjnych lokalizacjach Krakowa proponując swoim Klientom pełną obsługę nieruchomości biurowych i jako jedyny deweloper oferuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu swoim użytkownikom. Uczestnicząc w projekcie „Pasieka Kraków” lokalizuje pasieki na dachach swoich biurowców. profesjonalny zespół ludzi realizując swoją pracę służy za każdym razem fachową pomocą na najwyższym poziomie.
Budując nowoczesny Kraków MIX GROUP jest również partnerem PLAY oraz T-Mobile mając sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. Mix Meble sp. z o. o. z jednym z największych specjalistycznym salonem meblowym w Krakowie oferującym nowoczesne i stylowe meble, w tym biurowe, jest również częścią GRUPY.

Szczegóły strony mixgroup.pl:

Podlinkuj stronę mixgroup.pl:

Budowa nieruchomości biurowych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 12