Street
Wpisz szukane hasło do wyszukiwarki poniżej:

Informacje:

  • Stron: 3719
  • Kategorii: 18
  • Stron oczekujących: 2
  • Gości online: 27

O nas:

Oferujemy Państwu możliwość dodania swojej strony do naszego katalogu SEO. Promuj swoją witrynę z nami i dodaj ją już dziś do naszego katalogu! Gwarantujemy że się nie zawiedziesz.

Angielski Online

Reklama Google

Pakowanie i czekolada

Pakowanie i czekolada Sacmi Packaging & Chocolate tworzy grupę zakładów obecnych już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate uformowała się w następstwie połączenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Głównym obszarem działalności grupy jest domena pakowania. Mieści w sobie ona całkowitą realizację linii pakujących, które znajdują zastosowanie w sektorze spożywczym od planowania począwszy, przez produkowanie, transport, aż po sprawnie funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te obejmują maszyny wykonujące pakowania w miękkie folie, całe automatyczne technologie dystrybucji produktu czy technologie działającego samoczynnie pakowania kartonowego. Wszechstronność pracujących tu ludzi i ich wiedza oraz dostępność całej gamy urządzeń profesjonalnych proponowanych w ramach grupy zapewnia, już na etapie wymyślania, opracowanie linii pakujących zupełnie zautomatyzowanych i zupełnie dostosowanych do specyficznych potrzeb występujących aplikacji.
Nie mniej istotną częścią działalności Sacmi jest konstruowanie w pełni zautomatyzowanych linii przemysłowych do wytwarzania czekolady. Tutaj na skutek połączenia działań w tych dwóch obszarach Klient od tego samego dystrybutora uzyskać może zautomatyzowaną linię przemysłową, gdzie skończony produkt zostaje skierowany bezpośrednio do linii pakowania i już jako gotowy może dotrzeć na półkę sklepową.
Współdziałając z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o. o. na terenie Polski składa ofertę zainteresowanym nabywcom również specjalistyczne pionowe linie pakujące oraz wszechstronne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Firma kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość proponowanych produktów i sprawny serwis, który ma zagwarantować w sytuacji usterki minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć przypuszczalne straty z tego tytułu.

Szczegóły strony sacmi.com.pl:

Podlinkuj stronę sacmi.com.pl:

Pakowanie i czekolada

Odwiedziny robotów: